Çocuklarımız Büyüyor

Ebeveyn olmak aslında birçok rolü çocuğunuzla birlikte üstleneceğiniz, mutluluk ve heyecanın yanında bolca sabıra da ihtiyaç duyacağınız bir dönem. Çocuklarınızla birlikte önce çocuk, sonra öğretmen ve oyun arkadaşı olacağınız bu yeni dönemde, onlar için iyi bir gelecek planlamak önceliğiniz haline geliyor. Peki, kaygılanmadan bu dönemi planlamanın bir yolu var mı?

Konut Sigortaları

Çocuklarınız büyürken çok duvar boyanacak, camlar toplarla çok defa kırılacak ve elektronik aletler durmadan kurcalanacak... Siz çocuklarınızın ufak tefek muzurluklarıyla ilgilenirken, onlara her gece huzurla iyi geceler öpücüğü verebilmeniz için Unico Sigorta yanınızda.

Hayata hep bir adım önde başlamak için
İhtiyacınıza göre teminatlarınızı seçin, daha az ödeyin!

Sağlık Sigortaları

Çocuklarınızla birlikte çıktığınız keyifli bir tatilin ortasında böcek sokmasıyla karşılaşabilir veya aniden apandisit ağrısıyla baş başa kalabilirsiniz. Peki, evinizden uzaktayken böyle bir durum yaşarsanız ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Unico Sigorta sağlık sigortası tek bir telefonunuzla sizi en yakın sağlık kurumuna transfer eder ve bütçenizi sarsmadan beklenmedik durumlara karşı önlem almanızı sağlar.

Araç Sigortaları

Çocuklarınız söz konusu olunca onların rahatı her şeyden önce geliyor. Onların ve sizin rahatını bozabilecek olumsuz durumlarda Unico, ücretsiz çekici ve ambulans hizmeti her zaman yanınızda.

Güvenli ve mutlu bir yuva için destek bizden
İhtiyacınıza göre teminatlarınızı seçin, daha az ödeyin!

Ferdi Kaza Sigortası

Hep ihmal ettiğiniz diş doktoruna bu sene hiç gittiniz mi? Çocuklarınız büyürken durmadan çalışan, hayatın koşturmasına kendini kaptıran ve sağlığını hep ikinci plana atan ebeveynlerine özel tasarladık.