Emekliliğe Hazırlanıyorum

Yıllarca çalıştınız, didindiniz… Artık hep hayalini kurduğunuz, keyifle geçireceğiniz günler ufukta görünüyor. Peki o günlere hazırlıklı mısınız?

Sağlık Sigortaları

Artık kendinize daha dikkatli bakmanız gereken yaşlardasınız. Huzurlu bir emeklilik ve torunlarınızın torunlarını görmek için sağlıklı beslenmek, spor yapmak kadar rutin sağlık kontrolü de önemli. Unico sigorta sağlık ürünleriyle birlikte size ücretsiz check-up teminatı sağlıyor.

Hayata hep bir adım önde başlamak için
İhtiyacınıza göre teminatlarınızı seçin, daha az ödeyin!

Araç Sigortaları

Kim bilir bunca yıl içerisinde kaç araç değiştirdiniz. Kaç lastiğiniz patladı, kaç kez anahtarınız kayboldu. Ama bu yaşadıklarınız size önlem almanın ne kadar önemli olduğunu da gösterdi. Unico Sigorta, bundan sonra da anahtar çalınmadan hukuksal korunmaya kadar bütün risklere karşı yanınızda olmaya devam edecek.

Konut Sigortaları

Çocuklar büyüdü. Hepsi kendi hayatlarını kurmaya başladı. Siz ise başladığınız yere tekrar geri döndünüz. Eviniz, siz ve eşiniz. Zaman sevdiklerinizin ve evinizin çok daha kıymetli olduğunu öğretti. Biz de Unico Sigorta olarak, sizin için kıymetli olan yuvanızı ve eşyalarınızı korumaya devam ediyoruz.

Güvenli ve mutlu bir yuva için destek bizden
İhtiyacınıza göre teminatlarınızı seçin, daha az ödeyin!

Ferdi Kaza Sigortası

Hep ihmal ettiğiniz diş doktoruna bu sene hiç gittiniz mi? Çocuklarınız büyürken durmadan çalışan, hayatın koşturmasına kendini kaptıran ve sağlığını hep ikinci plana atan ebeveynlerine özel tasarladık.