Emekliliğim

Kuş sesleriyle dolu sakin bir hayat… Zeytin ağaçları, masmavi bir deniz, huzurlu akşamüstleri… Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel anlar… Unico Sigorta emekliliğinizde de yanı başınızda.

Araç Sigortaları

Emeklilik demek bugüne kadar ertelediklerinizi yapmak demek. Daha çok yer görmek ve daha çok seyahat etmek demek. Bu seyahatlerde sizin en yakınınız tabii ki sevdikleriniz ve arabanız olacak. Biz de Unico Sigorta olarak üzerimize düşeni yapıyor, arabanızı her türlü riske karşı koruyoruz.

Hayata hep bir adım önde başlamak için
İhtiyacınıza göre teminatlarınızı seçin, daha az ödeyin!

Konut Sigortaları

Gençliğinizde mutlaka söylemişsinizdir; emekliliğimde sakin bir kasabaya yerleşeceğim diye. İşte o günler geldi çattı. Şimdi torunlarınızla birlikte oyun oynamanın, eşinizle sahilde uzun yürüyüşlerin ve bahçenizde ekeceğiniz meyveleri toplama zamanı… Merak etmeyin, siz emekliliğin keyfini çıkarırken, eviniz bize emanet.

Seyahat Sigortası

Senelerdir biriktirdiğiniz paraları şimdi yurt dışında harcama vakti. Hayatın tadını ve dünyanın keyfini çıkaracağınız gezilerde sadece torununuza ne hediye alacağınızı düşünmeniz için Unico Sigorta seyahat sigortasını tasarladık.

Güvenli ve mutlu bir yuva için destek bizden
İhtiyacınıza göre teminatlarınızı seçin, daha az ödeyin!

Ferdi Kaza Sigortası

Birlikte bir ömür geçirdiğiniz eşinizin, sizden sonra da hayatını en iyi şekilde sürdürebilmesi için küçük önlemler alabilir, onun yarınlarını bugünden düşünebilirsiniz.