Evleniyorum

Her şeyden önce mutluluklar dileriz. Bir yastıkta kocayın. Siz iyi ve kötü günde yan yana olmak için birbirinize söz verdiniz. Biz de iyi günlerinizdeki mutluluğunuzu paylaşıyor, kötü günlerinizde yanınızda olacağımıza söz veriyoruz.

Araç Sigortaları

Yeni evli çiftlerin alâmetifarikasıdır kısa seyahatler. Salaş lokantalar, yol üstü kahvaltıcıları ve bütün dükkanı saran kahve kokuları. Bu mutlu anlarınızda yaşanabilecek kötü sürprizlere karşı Unico Sigorta’nın güvencesi altındasınız.

Hayata hep bir adım önde başlamak için
İhtiyacınıza göre teminatlarınızı seçin, daha az ödeyin!

Konut Sigortaları

İsteme merasimi, nişan töreni, düğün telaşı derken en sonunda evinize geldiniz. Kendinizi artık daha huzurlu ve güvenli hissediyorsunuz. Fakat eviniz, yangın, deprem, hırsızlık gibi bazı risklerle karşı karşıya. Bu mutlu anlarınız bozulabilir. Canınız sıkılabilir, bin bir emeğiniz boşa gidebilir. Evinize sıkça gelecek misafirin eşyalarını korumaktan tutun da kapıda kaldığınız gün gelecek çilingir masrafına kadar başınıza gelebilecek her şey Unico Sigorta ile koruma altında.

Seyahat Sigortası

Barselona’nın Paella'sı ve Sangria’sı, Roma’nın Aşk Çeşmesi, Paris’in Şanzelize’si ve daha gezilecek, keşfedilecek bir çok şehir ve ülke. Unico, bagajınızın kaybolmasından, acil sağlık hizmetine kadar sizin yanınızda. Mutluluğunuza nazar değmesin diye…

Güvenli ve mutlu bir yuva için destek bizden