Araç sahibi olanların araçlarına dair en önem verdiği ve dikkat ettiği şeylerin başında kasko ve yakıt tasarrufu geliyor.

Biri, arabanıza dair oluşabilecek risklere karşı aracınızı güvence altına almanızı sağlarken diğeri, yol masraflarınızı minimum düzeyde tutmaya yardımcı oluyor. İkisi aynı anda kullanıldığında ise memnuniyetiniz iki katına çıkıyor. Memnuniyetinizi arttıracak şahane bir haber ise Unico Sigorta ile Aytemiz iş birliğinden doğuyor. İki şirketin iş birliği sayesinde, UniKasko sizin hem arabanızı hem de bütçenizi koruma altına alırken, Aytemiz markası sayesinde sizlere yakıtta avantajlı fiyatlarla bütçenizi korumayı sağlıyor.

Unico Sigorta ve Aytemiz iş birliğinden doğan akaryakıt kampanyası ile UniKasko müşterilerine özel, Aytemiz istasyonlarından akaryakıt alımlarında anında yakıt fiyatlarından avantaj sağlanıyor. Yani aracınızı UniKasko ile risklere karşı güvence altına aldığınızda, Aytemiz istasyonlarından yapacağınız benzin, motorin ve otogaz alışverişinde avantajlı fiyatların keyfini sürüyorsunuz.

Araç sahiplerini sevindiren haberin detayları ise şöyle: Aytemiz şirketinin Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirdiği fiyatlar üzerinden Aytemiz Kart’ı kullanan UniKasko müşterilerini; yakıt alımlarında avantajlar bekliyor. UniKasko güvencesine sahip müşterilere, Türkiye’de 550’den fazla sözleşmeli bayisi bulunan Aytemiz istasyonlarında cazip fiyatlarla yakıt alım fırsatı sunulması, yakıt kampanyası bekleyen araç kullanıcılarının ilgisini çekecek nitelikte. Özellikle kış aylarında artan soğuklarla birlikte yakıt tüketiminin artması tasarruf ihtiyacını da önemli hale getiriyor. Unico Sigorta ile Aytemiz iş birliğinin kış mevsiminde başlamış olması, kışın artan yakıt tasarrufu ihtiyacına büyük destek sunuyor. Böylece daha az ödeyerek daha fazla yol katetmiş oluyorsunuz.

Sigortanız UniKasko’dan Akaryakıtta Avantaj Aytemiz’den
Kampanya detaylarına gelecek olursak; Akaryakıt ve otogazda geçerli olacak avantajlı fiyatlardan faydalanabilmek için Unico Sigorta güvencesiyle UniKasko yaptırmanız gerekmektedir. UniKasko sigortası yaptırdıktan sonra sizlere verilecek olan Aytemiz Kart’ı aktif etmeniz ve Aytemiz istasyonlarından benzin, motorin (dizel) ya da otogaz alma işlemi sırasında, kartı satış görevlisine göstermeniz yeterli olacaktır. Böylece en avantajlı kasko UniKasko’nun ve Aytemiz’in akaryakıtta avantajlı fiyatlar kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Aytemiz Kart’ınızı Aktif Etmeyi Unutmayın
UniKasko’nuzu yaptırdıktan sonra verilecek Aytemiz Kart’ı aktif duruma getirmek için ise cep telefonunuzun olması yeterli. Telefonunuzdan ONAY yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra 16 haneli kart numaranızı, adınızı ve soyadınızı aralarında birer boşluk bırakarak yazıyor ve 8869’a kısa mesaj olarak gönderiyorsunuz. Bu işlemi her yakıt aldığınızda yapmanıza gerek yok. Bir kez yaptıktan sonra avantajlardan yararlanma hakkınız, UniKasko sigortanız geçerli olduğu sürece geçerliliğini koruyor. Böylece en uygun fiyatlara kasko sigortanızı aldığınız gibi akaryakıtta avantajlı fiyatlardan yararlanmaya devam edebiliyorsunuz.

Ödemeleri Aylık Yapılan Benzersiz Bir Sigorta – UniKasko
Gelelim UniKasko tarafından sunulan cazip koşullara. Unico Sigorta’nın oluşturduğu yeni nesil bir kasko türü olan UniKasko müşterilerine tıpkı elektrik, su, doğalgaz faturalarında olduğu gibi aylık ödeme imkânı sunuyor. UniKasko diğer kaskolardan bu yönüyle ayrılıyor. Bir kez abone oluyorsunuz, ödemelerinizi ise aylık yapıyorsunuz. Aylık ödeme sistemi, size dilediğinizde sigortanızı iptal etme hakkı da veriyor. Üstelik kaskonuzu, durdur/başlat özelliği sayesinde arabanızı kullanmadığınız zamanlarda durdurabiliyorsunuz. Arabanız gidiyorsa kaskonuz da gidiyor, duruyorsa kaskonuz da duruyor! Böylece uzun süre kullanmadığınız aracınız için kasko ödeme derdi kalmıyor. Tüm bu saydıklarımıza ve daha fazlasına kasko teklifi al kısmına tıklayarak ulaşabiliyorsunuz.

Genişletilmiş kasko teminatlarıyla donatılan UniKasko ile aracınız için gerekli olan tüm teminatları hatta fazlasını elde etmeniz mümkün. Kaskonuzu kendinize özel hale getirmek istiyorsanız ek teminatlarla zenginleştirebiliyorsunuz. Aracınızı, dolayısıyla cebinizi güvence altına alırken size sunulan tekliflerin cazip olması da önem taşıyor. UniKasko fiyatları cazipliğiyle kesenizi de koruyor. Ayda sadece 9 TL’ye uygun kasko bedeli seçeneği ile en iyi fiyatta kasko kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. UniKasko hakkında merak ettiğiniz her şey için Unico Sigorta adresini ziyaret edebilir, UniKasko teklifi al kısmına tıklayarak, size en uygun sigorta seçeneklerini inceleyebilir, aracınızı da yaşamınızı da güvence altına alabilirsiniz.