35 yıldır köklerinin değerini bilmekten aldığı güçle güven veren Unico Sigorta, acentelerini İstanbul’un büyüleyici atmosferinde ağırladı. Bu özel etkinlik kapsamında, Unico Sigorta’nın farklı illerden gelen 25 kişilik acente grubu, İstanbul’un tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmek üzere bir araya geldi.

Bu unutulmaz deneyimin ilk gününde tarihi yarım adada rehber eşliğinde bir tur yapıldı. Katılımcılar, Ayasofya’nın görkemini, Topkapı Sarayı’nın tarihi zenginliklerini, Sultanahmet’in büyüleyici atmosferini, İstanbul’un zengin tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan, renkli sokakları ve her köşesinde keşfedilecek farklı güzellikler olan Balat semtini de tanıma fırsatı buldu.

Gezinin ikinci gününde ise ilk olarak tekne ile boğaz turu yaparak İstanbul Boğazının eşsiz manzarasını ve 100.yıl gösterilerini yakından görme ve deneyimleme fırsatı bulan acentelerimiz, güneş batarken Boğaz’ın kıyısında yer alan seçkin bir restoranda akşam yemeklerini yedi.

Bu özel akşamda, Boğaz’ın eşsiz güzelliğinin tadını doyasıya çıkaran Unico Sigorta, 100. yıl coşkusunu acenteleriyle birlikte beraber kutladı ve bu muhteşem şehri bir başka açıdan keşfetme fırsatı buldu.

29 Ekim kutlamalarına acentelerle beraber katılan Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler ise şöyle konuştu: “Unico Sigorta olarak gerçekleştirdiğimiz acente gezileri iş ortaklarımızla olan iş birliğimizi daha da güçlendirmek, başarılarımızı kutlamak ve geleceğe dair planlar yapmak için çok güzel bir fırsat yaratıyor. İstanbul’un tarihi hazinelerini, bu büyülü şehrin kalbindeki geçmişi keşfederken, aynı zamanda Cumhuriyetimizin 100. Yıl coşkusunu da iş ortaklarımızla paylaşmaktan gurur duyduk.” dedi.