Unico Sigorta, Ferdi Kaza Sigortası kampanyasında başarılı olan acentelerine, tarihi güzellikleri ve geleneksel lezzetleriyle dolu Mardin seyahatinin keyfini çıkarma fırsatı sundu. Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, şirketin satış ve pazarlama ekipleriyle birlikte 90 kişilik acente kafilesini ağırladı.

Unico Sigorta, Ferdi Kaza Sigortası kampanyasında belirlenen satış hedefini gerçekleştiren acentelerini; kendine has taş evleri, dar ara sokakları, köklü kültürü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle ünlü Mardin seyahatiyle ödüllendirdi. Türkiye’nin dört bir tarafından 90 kişinin katıldığı gezide Diyarbakır, Hasankeyf, Midyat ve Mardin’de yer alan antik kent, medrese, kilise, manastır gibi birçok tarihi yerler ziyaret edildi.

7-9 Ekim tarihleri arasında düzenlenen gezi için Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, “Acentelerimizle bir araya geldiğimiz her etkinlik bizi mutlu ediyor. Bir arada olmaktan çok keyif alıyoruz. Bu sene Ferdi Kaza Sigortası kampanyası düzenledik ve başarı gösteren iş ortaklarımızla; tarihi milattan önceye dayanan, büyüleyici bir kültürel zenginliğe sahip olan Mardin’de buluştuk. Hepimiz için eşsiz bir deneyim oldu. Gezi sonunda iş ortaklarımızdan gelen olumlu geri dönüşlerden de çok memnunuz. Gezi kampanyalarımız önümüzdeki yıllarda da devam edecek.” dedi.