Unico Hakkında

Vizyon, Misyon ve Değerler


Vizyonumuz


Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza mükemmelliyetçi bir hizmet anlayışı ile fayda sağlamak, çözümlerimiz ile değer yaratmak ve bu vizyonla sürdürülebilir karlılığa ulaşmak.

Misyonumuz


Müşterilerimizin gündelik yaşamlarında karşılaştıkları riskleri yönetip, huzur ve güven içinde hayatlarına devam etmelerini sağlamak.

Değerlerimiz


Biz marka değerlerimize bağlıyız, bu bağlıkla yanınızdayız.

  •Güvenilirlik


Köklü geçmişimiz, sigortacılık bilgimiz ve uzmanlığımız sayesinde güvene dayalı ilişkiler kurarız. Tüm bu ilişkilerimizde şeffaf, tutarlı ve dürüst davranırız. Verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.

  •Müşteri Odaklılık


Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutarız ve onlara sunduğumuz değerin artmasına yönelik çalışmalarımıza devam ederiz. Doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyat ile doğru teklifi yaparız.

  •Ulaşılabilirlik


İş ortaklarımız ile sürekli iletişim içerisindeyiz. Müşterilerimizin taleplerini anında öğrenir ve hızla uygulamaya koyarız.

  •İşimizi Tutkuyla Yapma


Şirketimizin hedef ve değerleri doğrultusunda, tüm ekipler uyumla, saygılı, paylaşımcı, adil ve özverili çalışırız. İşimizi en doğru şekilde, tutkuyla yapar ve kurumumuzun performansına katkı sağlarız. Herkesin görüşüne saygı duyar, her türlü fikrimizin dikkate alınacağını biliriz.

  •Doğruyu Seçme


Müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve şirketimizin pay sahiplerine, etik yaklaşır, sorumluluğumuzun bilincinde davranırız. Doğru olduğuna inandığımız konuları sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

  •Sürdürülebilirlik


Faaliyetlerimizi sorumlulukla şekillendirir ve ekonomik başarımızı arttırmaya odaklanırız. Verimliliğimizi gözeterek riskleri önceden tespit eder, önleyici yaklaşımlar geliştiririz.